mob.tel: +37129430600
            
sūtīt e-pastu SIA Aldak

Montāžas tehnoloģija

Falcēšana ir skārda jumtu seguma ieklāšanas veids, kad blakus esošo lokšņu malas īpašā veidā atloka un stingri savieno vienu ar otru. Falce ir šuve, kas veidojas, savienojot loksnes. Falces ir guļošās, stāvošās, vienkāršās un dubultās. Ar stāvošajām falcēm (tās redzami izceļas virs jumta plaknes savieno loksnes jumta krituma virzienā, bet guļošajām – šķērsām (horizontāli). Tāpēc falcētie jumtu segumi ir ar sev raksturīgo zīmējumu. Falcēšana joprojām ir viens no biežāk pielietotajiem metāla seguma ieklāšanas paņēmieniem, kaut arī darbietilpīgākais.

obj7.jpg

 

Mūsu firma falcēto segumu izgatavošanai un montāžai izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas un ierīces, kas nodrošina augstu precizitāti un ražīgumu.

spmrsklein.jpg     obj77.jpg

Falcprofils stiprinās ar speciāliem elementiem (klemmeriem), kas izgatavoti no nerūsošā tērauda sloksnēm. Tā viens gals piestiprinās pie pamatnes, bet otrs tiek „ietīts” falcē.
Izmantojot šo tehnoloģiju, jumta segums tiek piestiprināts droši, stingri, neveidojot caurumus segumā, kas, savukārt, ievērojami palielina tā kalpošanas ilgumu un hermētiskumu. Loksnes savstarpēji savieno, izmantojot rokas vai elektriskās falcēšanas ierīces, kas nodrošina hermētiskumu arī ļoti lēzenam jumtam. Tas ir vienīgais paņēmiens (pielietojot papildus blīvējošus elementus), kas ļauj ieklāt metāla segumu pat 3% slīpumā.
Izmantojot šo tehnoloģiju, var ieklāt praktiski jebkuras konfigurācijas un sarežģītības jumtus un fasādes.
Tomēr jumts ne tikai pasargā ēkas un būves no atmosfēras iedarbības, tas ir arī arhitektonisks elements, kas veido celtnes kopskatu. Falcētiem jumtiem var izmantot dažādus (tērauda, alumīnija, vara un titāncinka) lokšņu vai ruļļu materiālus, kuru plašā krāsu un toņu gamma dod iespēju iekļaut celtni   apkārtējā vidē un ainavā.